Цензор.НЕТ

24.04.19 08:33

Житель Луганщини представлявся водієм головлікаря і брав гроші в родичів нібито постраждалих на "проведення операції", - суд

Хмельницьким міським судом до 2 років позбавлення волі засуджено уродженця Антрацита Луганської області, який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Житель Луганщини представлявся водієм головлікаря і брав гроші в родичів нібито постраждалих на "проведення операції", - суд

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на портал судової влади України, чоловік 1985 року народження телефоном домовився з невстановленою досудовим слідством особою про заволодіння коштами потерпілих. Для реалізації плану чоловік приїхав до Хмельницького, де, діючи за попередньою змовою з тим же невстановленим спільником, організували схему обману місцевих жителів.

Спільник телефонував на стаціонарні номери потерпілих і повідомляв, що є головним лікарем лікарні, куди доставили близького родича респондента, йому терміново необхідно проводити операцію. Озвучена сума щоразу відрізнялася - для когось це було 1500 дол. США, для когось 20 000 грн, для ще одного постраждалого - 58 000 грн. Таких епізодів встановлено і доведено 8. Щоразу обвинувачений приходив за вказаною спільником адресою, представлявся водієм головного лікаря і забирав гроші нібито для проведення невідкладної операції для близьких і рідних постраждалих.

Суд не знайшов можливості для призначення більш м'якого покарання і вказав, що покарання у вигляді позбавлення волі буде справедливим, необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченого та запобігання вчиненню нових злочинів як самим обвинуваченим, так і іншими особами.

Вирок не набув чинності і може бути оскаржений у суді апеляційної інстанції.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики