Цензор.НЕТ

24.04.19 08:21

РФ у переговорах про звільнення військовополонених моряків кардинально змінила тон, але не свою думку щодо суті питання, - Зеркаль

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль поділилася враженнями від останнього обміну думками з РФ про звільнення українських моряків і військових кораблів.

РФ у переговорах про звільнення військовополонених моряків кардинально змінила тон, але не свою думку щодо суті питання, - Зеркаль

Про це вона написала у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Цікаве спостереження після сьогоднішнього обміну думками з РФ щодо звільнення українських моряків і військових кораблів. Вразила кардинальна зміна тону розмови – перехід від хамства та брутальної зневаги до цивілізованої мови, притаманної дипломатії", - написала Зеркаль.

Водночас Росія, зазначає дипломат, не змінила своєї думки щодо суті питання.

Спір між сторонами про застосування міжнародного морського права залишається актуальним.

Також Зеркаль висловила сподівання, що найближчим часом Міжнародний трибунал з морського права підтвердить вимоги України.

До того часу Росія має можливість добровільно звільнити українських моряків і військові кораблі та усунути порушення міжнародного права.

РФ у переговорах про звільнення військовополонених моряків кардинально змінила тон, але не свою думку щодо суті питання, - Зеркаль 01

Нагадаємо, Міжнародний трибунал з морського права 10-11 травня проведе слухання у справі проти Росії через захоплення українських кораблів і моряків у Керченській протоці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики