Цензор.НЕТ

24.04.19 07:51

Нам потрібно спочатку реалізувати план співробітництва Україна-НАТО, щоб потім прийти і сказати: "Ми готові", - радник Зеленського Апаршин

Україні на шляху взаємодії з НАТО потрібно спочатку реалізувати план співпраці з Альянсом, щоб мати підстави прийти і сказати "ми готові", і ці аргументи не викликали сумнівів.

Нам потрібно спочатку реалізувати план співробітництва Україна-НАТО, щоб потім прийти і сказати: "Ми готові", - радник Зеленського Апаршин

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, так вважає член команди радників Володимира Зеленського з питань безпеки та оборони Іван Апаршин.

"Давайте, ми спочатку пройдемо шлях, реалізуємо той план співробітництва Україна-НАТО під егідою комісії Україна-НАТО, який за формою є якраз приблизно ПДЧ (План дій щодо членства в НАТО). І коли ми будемо як країна готові, то ми не проситимемо, щоб нам надали можливість, ми скажемо: "Ми готові. А чи готові ви нас прийняти?"", - сказав він у програмі Drozdov на телеканалі ZIK у вівторок ввечері.

Апаршин зазначив, що в України мають бути такі аргументи, щоб у НАТО не було навіть сумнівів, що країна готова до вступу в цю організацію.

При цьому один з радників Зеленського особисто вважає, що України не має сенсу наразі проводити референдум з питання можливого вступу в НАТО.

"Була озвучена ідея, що коли виникне необхідність прийняття рішення, то ми тоді проведемо референдум, і в нас буде точка зору народу. Але поки ж навіть не обговорюється, коли його проводити. А може, взагалі в ньому не буде необхідності?" - зазначив він.

Апаршин нагадав, що лише 4 країни-члени НАТО пройшли через референдум.

"Я не буду його (Зеленського. - Ред.) переконувати вступати в НАТО. Я буду переконувати його, що в нас немає іншого шляху, щоб захистити інтереси України, ніж членство в системі колективної безпеки, хто б що сьогодні не доводив", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики