Цензор.НЕТ

24.04.19 08:02

США більше постраждали від розслідування спецпрокурора Мюллера, ніж від втручання РФ, - радник і зять Трампа Кушнер

Високопоставлений радник Білого дому Джаред Кушнер, який також є зятем президента Дональда Трампа, заявив, що розслідування спецпрокурора Мюллера про втручання РФ у вибори в США завдало більше шкоди, ніж саме втручання.

США більше постраждали від розслідування спецпрокурора Мюллера, ніж від втручання РФ, - радник і зять Трампа Кушнер

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Новое время", про це він заявив під час Саміту 2019 Time 100, передає The Hill.

"Чесно кажучи, все це було просто великим відволіканням уваги від справ у країні", - заявив Кушнер.

За його словами, росіяни просто купили місця для рекламних оголошень у Facebook, щоб посіяти розбрат в американському суспільстві.

"Але я думаю, що розслідування і всі спекуляції, які відбулися за останні два роки, мали значно більший вплив на нашу демократію, ніж кілька оголошень у Facebook", - сказав він.

Раніше Міністерство юстиції США опублікувало відредаговану версію 400-сторінкової доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання у вибори президента 2016 року.

Нагадаємо, що спецпрокурор Роберт Мюллер не знайшов доказів змови між виборчим штабом Дональда Трампа і росіянами.

Мюллер розглянув 10 епізодів, пов'язаних із Трампом і можливими перешкодами розслідуванню. Вільям Барр заявив, що Мюллер не ухвалив "прокурорського рішення" щодо цієї частини справи. У Мін'юсті США дійшли висновку, що доказів недостатньо для висунення звинувачення президенту.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики