Цензор.НЕТ

24.04.19 08:27

Зеленський і Трюдо обговорили телефоном співпрацю України та Канади

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах Президента України телефоном. Під час розмови обговорювалися "спільні для України і Канади основоположні демократичні цінності, а також важливість співпраці для їхнього захисту у світі".

Зеленський і Трюдо обговорили телефоном співпрацю України та Канади

Як повідомили в офісі прем'єр-міністра Канади, про це йшлося в телефонній розмові двох лідерів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Прем’єр-міністр Трюдо привітав новообраного Президента Зеленського із перемогою на виборах і підтвердив непохитну підтримку Канадою суверенітету й територіальної цілісності України", - розповіли в офісі прем'єра.

Уточнюється, що під час телефонної розмови обговорювалися "спільні для України та Канади основоположні демократичні цінності, а також важливість співпраці для їхнього захисту у світі".

"Двоє лідерів відзначили теплі відносини між Канадою та Україною, підкріплені міцними міжособистісними зв’язками й активною українсько-канадською громадою. Вони висловили бажання поглибити та посилити двосторонню співпрацю й партнерство, зокрема за допомогою конференції щодо реформ в Україні, яка відбудеться в Торонто в липні", - інформують в офісі Трюдо.

Як повідомлялося, на початку липня в Торонто відбудеться щорічна конференція з питань реформ в Україні. У 2018 році цей захід відбувся у Копенгагені, а в 2017-му - в Лондоні. Головна мета конференції - ознайомити міжнародних партнерів зі здобутками України у проведенні системних реформ, а також окреслити подальші напрямки взаємодії та практичної допомоги нашій країні на цьому шляху.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики