Цензор.НЕТ

24.04.19 09:49

Кабмін і "Нафтогаз" мають провести консультації з МВФ щодо зниження ціни на газ, - штаб Зеленського

НАК "Нафтогаз України" та Кабінет Міністрів мають провести консультації з МВФ і замість запланованого підвищення вийти на зниження ціни на газ для населення з 1 травня.

Кабмін і "Нафтогаз" мають провести консультації з МВФ щодо зниження ціни на газ, - штаб Зеленського

Про це йдеться в заяві команди Володимира Зеленського щодо ситуації на енергетичному ринку, передає Цензор.НЕТ.

"Не на словах, а на ділі покажімо, що ми можемо приймати рішення в інтересах людей. Останні 4 місяці ціни на газ у Європі знижувалися і зараз ціна газу для населення в Україні вище, ніж ціна газу на біржі в Європі. Тому ми закликаємо НАК "Нафтогаз України" та Кабінет Міністрів провести відповідні консультації з МВФ і, замість запланованого підвищення, вийти на відповідне зниження ціни на газ для населення з 1 травня. Крім того, Росія з 1 червня може обмежити поставки енергоресурсів в Україну. А з 1 січня Росією може бути призупинено транзит газу через Україну, що призведе до значних фінансових втрат і ризиків поставок газу. Ці виклики вимагають від нас ефективних, швидких дій і об'єднання зусиль", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 16 квітня НАК "Нафтогаз" заявив, що не може виконати урядову постанову, якою ціни на газ для населення були знижені в зв'язку з низькими ринковими цінами в Європі.

17 квітня голова Кабінету міністрів Володимир Гройсман заявив, що ініціює розрив контракту з НАК "Нафтогаз" і звільнить керівництво компанії, якщо з 1 травня ціни на газ не будуть знижені.

23 квітня стало відомо, що Кабмін і "Нафтогаз" домовилися про зниження ціни на газ у травні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики