Цензор.НЕТ

24.04.19 10:49

Керченського стрільця цькували через одяг. Виявляється, зараз важливо ходити в американських джинсах, - глава Слідкому РФ

Студент Владислав Росляков, який влаштував вибух і стрілянину в політехнічному коледжі Керчі 17 жовтня 2018 року, зазнавав постійного приниження від однокурсників, тому що не міг купити собі одяг відомих брендів. Саме це могло спонукати його піти на злочин.

Керченського стрільця цькували через одяг. Виявляється, зараз важливо ходити в американських джинсах, - глава Слідкому РФ

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, так вважає голова Слідчого комітету (СК) професор Олександр Бастрикін.

"Приниження на ґрунті різного майнового стану", - назвав він причину стрілянини в керченському коледжі, виступаючи на лекції у Всеросійському державному університеті юстиції, відео якої опубліковано на сторінці "Лекції професора О.І. Бастрикіна" в соціальній мережі "ВКонтакте".

"Цього хлопчика в Керчі [Владислава Рослякова] постійно принижували однокласники", - сказав глава СК.

За його словами, Рослякова цькували, тому що він не міг дозволити собі дорогий одяг. "Він купував на ринку десь [одяг], у нього мама одна була, його постійно принижували на цьому ґрунті. Ось результат", - зазначив Бастрикін. "Я не знав цього, виявляється, зараз важливо ходити в джинсах саме американських, а не підробках під американські", - продовжив він.

Голова СК наголосив, що сьогодні необхідно заохочувати "моральну і позитивну поведінку" громадян. "Це ми особливо відчуваємо, коли діти дістають гвинтівки, пістолети, бомби, гранати і йдуть у наші школи", - резюмував Бастрикін.

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі стався підрив бомби, начиненої металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше наклав на себе руки.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувала на статтю "умисне вбивство".

Слідчі з'ясували, що Росляков почав готуватися до злочину понад півтора року тому - в січні 2017 року. Зокрема, 76-річна Галина Рослякова розповіла, що онук прийшов, щоб узяти свої дитячі знімки. Після цього з дому зникли 20 тисяч рублів, які вона відкладала на похорон.

Напомним, 17 октября 2018 года в политехническом колледже в Керчи произошел подрыв бомбы, начиненной металлическими предметами.

Согласно версии Следственного комитета РФ, перед этим студент 4-го курса колледжа открыл стрельбу, а позже покончил с собой.

Российское следствие возбудило уголовное дело по статье "теракт", а потом переквалифицировало на статью "умышленное убийство".

Следователи выяснили, что Росляков начал готовиться к преступлению более полутора лет назад – в январе 2017 года. В частности, 76-летняя Галина Рослякова рассказала, что внук пришел, чтобы взять свои детские снимки. После этого из дома пропали 20 тысяч рублей, которые она откладывала на похороны.

Также на Цензор.НЕТ: Семья "неблагополучная", "денег велено не давать": оккупанты отказываются платить компенсацию студентке Керченского колледжа с ампутированной ступней

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики