Цензор.НЕТ

24.04.19 11:04

З початку року прикордонники не пропустили в Україну понад 2,8 тис. громадян РФ, - Цигикал

З початку 2019 року співробітники Держприкордонслужби України не впустили на територію України понад 2,8 тис. громадян РФ, а потік людей, які прямують з Росії в Україну, починаючи з 2014 року зменшився майже втричі.

З початку року прикордонники не пропустили в Україну понад 2,8 тис. громадян РФ, - Цигикал

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава відомства Петро Цигикал в ефірі UATV.

"Цього року співробітники Державної прикордонної служби України не пропустили в нашу країну понад 2,8 тис. осіб. Минулого - близько 10 тис. осіб", - зазначив Цигикал.

За словами керівника відомства, істотно знизилася і кількість осіб, які прямують з РФ в Україну.

"Якщо в 2014 р. в Україну протягом року в'їжджало майже 15 млн російських громадян, то вже в 2018 р - близько 5 млн", - наводяться в повідомленні слова Цигикал.

Серед тих, хто зараз перетинає українсько-російський кордон, переважно спортсмени, артисти, бізнесмени, а також люди, у яких в Україні живуть родичі, додав він.

Також Цигикал нагадав, що 2015 року в Україні були прийняті дві постанови Кабінету міністрів, згідно з якими порядок перетину українського кордону громадянами РФ був змінений.

"Громадяни Росії можуть проїжджати через встановлені міждержавні і міжнародні пункти пропуску тільки за закордонними паспортами. Ніяких пільг", - сказав керівник Держприкордонслужби.

Він також зазначив, що в період виборчої кампанії і президентських виборів прикордонне відомство працювало в посиленому режимі.

"Були задіяні додаткові наряди, зокрема в пунктах пропуску. Кількість людей, які приїжджали в Україну в зв'язку з виборами, хоч і незначно, але зросла, проте черг на кордоні не було", - розповів П.Цигикал.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики