Цензор.НЕТ

24.04.19 11:21

Рада піде на вибори в жовтні, дострокові вибори є незаконними, - заява "Народного фронту" і БПП

Парламентські фракції "Народний фронт" і "Блок Петра Порошенка" заявляють про незаконність можливих дострокових виборів Верховної Ради України та запевняють, що парламентські вибори мають відбутися в жовтні.

Рада піде на вибори в жовтні, дострокові вибори є незаконними, - заява "Народного фронту" і БПП

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Верховна Рада піде на чергові вибори в жовтні, як це передбачено в Конституції ... Будь-які спроби розпустити парламент зараз - шкідливі і незаконні. Парламент ухвалює важливі закони, уряд працює в поті чола", - заявив глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак у середу з парламентської трибуни від імені своєї фракції та фракції БПП.

Політик нагадав, що в парламенті почали збір підписів за розгляд питання про відставку спікера Верховної Ради Андрія Парубія.

"Ми знаємо, хто це робить і за чиєю вказівкою. І ми знаємо, що реальний задум полягає в тому, щоб за півроку до завершення повноважень відправити Верховну Раду на дострокові вибори", - заявив він.

"Жалюгідні втікачі і зрадники разом з Януковичем (колишнім президентом України Віктором Януковичем. - Ред.) раптом вирішили, що результати президентських виборів - це їхня перемога. Не обманюйте себе і вгамуєтеся. Україна монолітна у своїх прагненнях і в патріотичному запалі. Українці добре в усьому розбирають. Реваншу не буде. І це вам точно гарантують фракції "Народний фронт" і "Блок Петра Порошенка"", - запевнив М.Бурбак.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики