Цензор.НЕТ

24.04.19 11:34

Зеленський, а не "віце-президент" Разумков, має інформувати українців про перебіг справ, - Ірина Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що новообраний президент України мусить почати спілкуватися з українцями безпосередньо, а не через своїх спікерів.

Зеленський, а не "віце-президент" Разумков, має інформувати українців про перебіг справ, - Ірина Геращенко

Про це вона написала на своїй сторінці в "Фейсбук", інформує Цензор.НЕТ.

"Дуже дивно, що ми дізнаємося і читаємо про факт та зміст (розмов із західними лідерами. - Ред.) із твітів і від прес-служб керівників західних держав. Для українців важливіше чути про це від самого новообраного. Це ненормальна ситуація, коли новообраний президент, ключовою сферою якого є якраз зовнішня політика, мовчить і не інформує від себе особисто ЗМІ та українське суспільство про ключові акценти перших міжнародних, таких важливих для країни, а не тільки для його самолюбства, контактів", - зазначила Геращенко.

На її думку, ці швидкі дзвінки і привітання, безумовно, свідчать про високий інтерес до України, про підтримку України нашими партнерами і готовність допомагати надалі.

"Для мільйонів українців важливо почути інформацію про перші міжнародні телефонні контакти від новообраного президента, а не від віце-президента Разумкова ... Зараз вже має говорити людина, якій мільйони довірили Україні, а не його віце-президенти", - підсумувала вона.

Зеленський, а не віце-президент Разумков, має інформувати українців про перебіг справ, - Ірина Геращенко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики