Цензор.НЕТ

24.04.19 11:46

РФ продовжує нарощувати військові угруповання поблизу кордонів України: тенденції до поліпшення військово-політичної ситуації немає, - Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак обговорив з міністром оборони Данії Клаусом Хйортом Фредеріксеном питання посилення Збройних сил України, а також нарощування присутності НАТО як в Україні, так і в Чорноморсько-Азовському регіоні.

РФ продовжує нарощувати військові угруповання поблизу кордонів України: тенденції до поліпшення військово-політичної ситуації немає, - Полторак

"Сьогодні під час зустрічі з Міністром оборони Королівства Данія Клаусом Хйортом Фредеріксеном наголосив на важливості підтримки діалогу на вищому воєнно-політичному рівні з країною-партнером, та висловив вдячність за політичну, фінансову, економічну та матеріально-технічну підтримку України в сучасних безпекових умовах", - написав міністр на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у середу, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, Україна реалізує право на вільний і незалежний вибір власного шляху розвитку в складних умовах російської агресії.

"Тенденцій до покращення воєнно-політичної ситуації немає, оскільки РФ продовжує нарощувати військові угруповання поблизу кордонів України. За таких умов головним завданням України є нарощення спроможностей Збройних Сил та зміцнення обороноздатності шляхом впровадження оборонної реформи. Парламентом України схвалено зміни до Конституції, якими закріплено курс країни на інтеграцію до Європейського Союзу та НАТО.  Від своїх іноземних партнерів ми очікуємо продовження та посилення політичного та санкційного тиску на країну-агресора, нарощування присутності сил та засобів Альянсу як на території України, так і Чорноморсько-Азовському регіоні, а також допомоги у нарощуванні спроможностей ЗС України, у першу чергу, в сфері військово-технічного співробітництва", - написав С.Полторак.

Він також підкреслив, що Україна розраховує на системні рішення партнерів з підтримки вступу України в НАТО.

"Маючи п'ятирічний досвід відбиття збройної агресії, Україна може зробити значний внесок в обороноздатність НАТО і посилення європейської безпеки", - заявив глава Міноборони.

РФ продовжує нарощувати військові угруповання поблизу кордонів України: тенденції до поліпшення військово-політичної ситуації немає, - Полторак 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики