Цензор.НЕТ

24.04.19 12:03

Меджліс поки буде в опозиції до Зеленського: розмови про мир за будь-яку ціну насторожують, - Джемілєв

Мета опозиційності Меджлісу кримськотатарського народу до Володимира Зеленського в тому, щоб виправляти майбутнього президента, а не протидіяти йому.

Меджліс поки буде в опозиції до Зеленського: розмови про мир за будь-яку ціну насторожують, - Джемілєв

Про це заявив лідер кримськотатарського народу, нардеп (БПП) Мустафа Джемілєв, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Що стосується Зеленського, то в нього щодо Криму чіткої програми немає. З окремих його висловлювань вибудовується картина, що є загроза відступу від прийнятого в країні євроатлантичного курсу. Ми навмисно ставили йому п'ять запитань, які нас дуже хвилюють. Сам він не відповів. Відповіла його команда і досить розмито. Розмови про мир за будь-яку ціну, про те, що потрібно стати на коліна, насторожують. Тому ми поки вирішили, що будемо в опозиції", - зазначив він.

За словами Джемілєв, опозиційність не означає, що Меджліс кримськотатарського народу буде протидіяти Володимиру Зеленському.

"Там, де, з нашої точки зору, він помиляється, ми будемо подавати свою думку. Наша опозиція буде спрямована на те, щоб виправити президента, а не скинути. Головне, щоб у країні була стабільність", - пояснив він.

Джемілєв сказав, що очікує від Зеленського збереження поточного курсу щодо Криму, зокрема продовження роботи комісії щодо внесення змін до Конституції в цій частині.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики