Цензор.НЕТ

24.04.19 12:13

Росія очікує від Зеленського неухильного дотримання Мінських угод, - Лавров

Глава МЗС країни-агресора стверджує, що його країна очікує від обраного президента України виконання Мінського комплексу заходів у межах Контактної групи та "нормандського формату".

Росія очікує від Зеленського неухильного дотримання Мінських угод, - Лавров

Про це міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив на Московській конференції з міжнародної безпеки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Розраховуємо, що нове українське керівництво усвідомлює свою відповідальність повною мірою і сприятиме подоланню кризи шляхом неухильного виконання Мінського комплексу заходів у рамках Контактної групи і "нормандського формату" в повній відповідності до резолюції Ради Безпеки ООН 2202", - сказав Лавров.

Він наголосив, що Німеччина і Франція мають зіграти важливу роль, щоб не допустити спроб "ревізії схвалених Радою Безпеки ООН Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі".

Головний дипломат держави-агресора стверджує, що п'ять років тому Європейський Союз і США "втрутилися у внутрішні справи України" і "спровокували і підтримали антиконституційний державний переворот", здійснивши "міжнародне правопорушення".

При цьому Лавров звинуватив Захід у "розчленуванні Югославії" та руйнуванні "принципу непорушності кордонів у Європі". "Хотілося б, щоб уроки Югославії, України, Іраку, Лівії, Сирії були нарешті засвоєні в західних столицях. Поки що цього не спостерігається", - заявив він.

Україна не раз заявляла про прихильність виконанню Мінських домовленостей. Раніше президент Петро Порошенко заявляв, що будь-яка зміна формату Мінських домовленостей дозволить Путіну відмовитися їх виконувати. А спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер наголошував, що саме РФ відмовляється виконувати угоди.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики