Цензор.НЕТ

24.04.19 13:24

Збір підписів за відставку Парубія сьогодні тільки розпочався: говорити про результати зарано, - Писаренко

Збір підписів за відставку спікера ВР Андрія Парубія почався сьогодні і про його результати поки рано говорити.

Збір підписів за відставку Парубія сьогодні тільки розпочався: говорити про результати зарано, - Писаренко

Про це заявив у коментарі Цензор.НЕТ нардеп Валерій Писаренко, який ініціював збір підписів.

"Збір підписів тільки сьогодні розпочався, тому що підписні листи нам дали вчора пізно ввечері. Зараз рано говорити про результат. Ми зробили відкрите вікно для збору підписів, кожен депутат може підписати його в секретаріаті партії "Відродження", - розповів він.

Коментуючи зауваження колег про те, що за відставку спікера Андрія Парубія не буде голосів, Писаренко сказав: "Це вибір парламенту. Він може залишитися таким, яким він є або може отримати шанс попрацювати, не прив'язуючись до моделі, в якій ми жили 5 років. Тоді парламент об'єднається навколо ключових питань".

Озвучуючи свої претензії до Парубія, Писаренко сказав, що необхідно закінчити "епоху, в якій нас всіх поділяли і прийти до того, що всі українці однакові".

На запитання, кого він бачить спікером, політик сказав, що Раду має очолити не політична фігура, не з партій, які йдуть на вибори.

Також Писаренко визнав, що його ініціатива пов'язана з результатами президентських виборів.

"Вибори показали, що люди хочуть радикальних змін", - зазначив він.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Валерій Писаренко є соратником екс-заступника глави АП Януковича Андрія Портнова і виконує роль неформального представника Володимира Зеленського у Верховній Раді.

Коментуючи цю інформацію, він сказав: "Я не можу коментувати все, що говорять у ЗМІ. Ініціатива моя. Підписати можуть депутати, які є в залі. Вже прозвучало, що таким чином ми намагаємося зірвати закон про мову. Я взагалі цього не сприймаю. Ми взагалі не можемо з нього вийти. Мусимо закінчити і тільки потім перейти до інших питань. до того ж є процедура: треба зібрати підписи, зареєструвати постанову, передати на комітет".

Як повідомлялося, 23 квітня народний депутат України з групи "Відродження" Валерій Писаренко ініціював збір підписів під проектом постанови про відкликання з посади голови Верховної Ради А.Парубія.

Того ж дня Апарат Верховної Ради України видав В.Писаренку підписні листи для збору підписів парламентаріїв за відкликання з посади спікера Верховної Ради А.Парубія.

Згідно з регламентом Верховної Ради, необхідно зібрати не менше 150 підписів нардепів для розгляду на пленарному засіданні питання про відкликання спікера з посади. Рішення про відставку потребує мінімум 226 голосів парламентаріїв.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики