Цензор.НЕТ

24.04.19 13:14

Кримськотатарського бізнесмена Веліляєва звільнили з московського СІЗО, - активіст Джелялов

Кримськотатарського бізнесмена Ресуля Веліляєва звільнили з московського СІЗО "Лефортово" під підписку про невиїзд.

Кримськотатарського бізнесмена Веліляєва звільнили з московського СІЗО, - активіст Джелялов

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Крим.Реалії повідомив кримськотатарський активіст Наріман Джелялов.

"З чим це пов'язано, нам ще належить дізнатися, але достовірно відомо, що Ресуль ага відпустили з Лефортовського СІЗО. Припускаю, що, найімовірніше, це підписка про невиїзд, тобто він перебуватиме в Москві, поки триватиме слідство і суд" , - розповів Джелялов.

Підприємців Ресуля Веліляєва і директора його компанії "КримОпт" Алі Барієва затримали 26 квітня 2018 року, коли в Білогірську російські силовики провели обшуки в магазинах кримської торговельної мережі "Гузель" та фірми "КримОпт", що належать Веліляєву.

Пізніше Веліляєва заарештували і помістили в московське СІЗО "Лефортово". Проти нього порушили справу в Криму за ст. 238 Кримінального кодексу Росії ("Виробництво, зберігання, перевезення або збут товарів і продукції, виконання робіт або надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки").

Як відомо, після окупації Криму російська влада практикує масові обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського Національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, підозрюваних у зв'язках із забороненою в Росії організацією "Хізб ут-Тахрір".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики