Цензор.НЕТ

24.04.19 14:00

Суд не задовольнив позов про звільнення Авакова з посади голови МВС через необґрунтованість

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовився заборонити міністру внутрішніх справ Арсену Авакову виконувати свої обов'язки.

Суд не задовольнив позов про звільнення Авакова з посади голови МВС через необґрунтованість

Таке рішення суд ухвалив, розглянувши заяву про забезпечення позову у справі про відповідність глави МВС займаній посаді, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу суду.

"Суд дійшов висновку про його необґрунтованість та про відсутність підстав для задоволення, адже вимоги щодо забезпечення позову є передчасними", - йдеться в повідомленні.

Суд вважає, що необхідно встановити всі фактичні обставини справи і досліджувати докази. Тому без розгляду справи по суті неможливо забезпечити позов.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо неподання до Верховної Ради України подання про звільнення очільника МВС. Позивач просить суд визнати протиправними дії Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а саме порушення положень ст.7 Закону України "Про Кабінет Міністрів України", що стосуються вимог до членів Уряду. Водночас позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Прем`єр-міністра щодо нездійснення контролю за діяльністю очільника МВС, неподання до ВРУ подання про звільнення Міністра Авакова, а також просить суд зобов’язати очільника Кабміну внести до парламенту відповідне подання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики