Цензор.НЕТ

24.04.19 14:32

Реформи, мир і процвітання: генсек Ради Європи Ягланд написав, чого чекає від Зеленського. ДОКУМЕНТ

Генеральний Секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд надіслав переможцю президентських виборів в Україні Володимиру Зеленському лист. Він пообіцяв Україні підтримку, привітав Зеленського і розповів, чого чекає від нього на посаді глави держави.

Реформи, мир і процвітання: генсек Ради Європи Ягланд написав, чого чекає від Зеленського. ДОКУМЕНТ

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на Укрінформ.

"Вітаю Вас з обранням на пост Президента України. Цей процес був важливим свідченням відданості України демократичним цінностям. Без сумніву, ви прийшли на посаду у час, коли Ваша країна переживає значні виклики у багатьох сферах. Я сподіваюся, що Ви будете спроможні застосувати мандат, який отримали, задля проведення демократичних реформ, відновлення миру і єдності в країни та прагнень українських людей до стабільності і процвітання", - йдеться в листі.

Ягланд наголосив, що Україна є важливим членом Ради Європи, і безпека її демократії життєво важлива для всього континенту.

"Рада Європи підтримуватиме Україну на шляху до досягнення цієї мети. Ми чекаємо продовження нашої співпраці з реформування і зміцнення незалежності судової системи, боротьби з корупцією та просування ролі громадянського суспільства", - зазначив Ягланд.

Генеральний секретар вчергове запевнив, що Рада Європи підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Реформи, мир і процвітання: генсек Ради Європи Ягланд написав, чого чекає від Зеленського 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики