Цензор.НЕТ

24.04.19 14:59

Ми бачимо, як депутати на ходу "зеленіють". Питання в тому, щоб громадяни не страждали на амнезію, - Гопко

Щоб у депутатів, які вважають, що парламент не працює, не було претензій, їм самим потрібно прийти на роботу.

Ми бачимо, як депутати на ходу "зеленіють". Питання в тому, щоб громадяни не страждали на амнезію, - Гопко

Про це в коментарі журналістам сказала нардеп (позафракційна), глава комітету із закордонних справ Ганна Гопко, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Хтось каже, що Верховна Рада нібито не працює, так працюйте. Чому ви самі не приходите до сесійної зали? До того ж, якщо у разі обрання іншого парламенту будуть задіяні ті ж технології та популізм, хіба буде новий парламент якіснішим? Не думаю", - заявила вона, додавши, що на сьогодні немає підстав для розпуску Верховної Ради.

Всі заяви про необхідність розпуску парламенту вона пов'язує з бажанням деяких депутатів показати лояльність до новообраного президента.

"За 28 років незалежності суспільство бачило не один раз, коли змінювався президент, кон'юнктурників, примазанців, пристосуванців. Вони перебудовуються під олігархів, які будуть мати більше впливу на якісь процеси. Це не тільки представники Верховної Ради, а й аналітичних центрів, політологи і політтехнологи. Ми бачимо, як на ходу вони "зеленіють". Читаєш пости експертів, які ще вчора говорили щось "за" чинного президента, а сьогодні дуже швидко перебудувалися. Безпринципні люди завжди були. Питання в тому, щоб громадяни не страждали на амнезію. Щоб у нас був інститут репутації - коли людина, яка не виконала  своїх обіцянок, перестрибувала з одного табору в інший, отримувала б осуд на виборах", - резюмувала Гопко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики