Цензор.НЕТ

24.04.19 15:35

Нова програма підтримки ОСББ та масштабна приватизація нерухомості: Філатов розповів про найважливіші рішення 44-ї сесії міськради

Серед основних рішень - приватизація сорока двох об'єктів нерухомості, що перебувають у комунальній власності, а також затвердження нової програми повного фінансування для ОСББ та ЖБК.

Нова програма підтримки ОСББ та масштабна приватизація нерухомості: Філатов розповів про найважливіші рішення 44-ї сесії міськради

Про це повідомляє Днепровская панорама.

"Це - окрема програма, яка є моєю ініціативою. Вона не перетинається з наявною програмою співфінансування. Будуть визначатися переможці серед ОСББ, які отримають матеріальну допомогу. Кошти міського бюджету проводити ремонти в будинках. Під час прийомів громадян і зустрічей у дворах люди багато говорили, що є ОСББ, які з різних причин не мають можливості брати участі у співфінансуванні. Або немає коштів, або проблеми занадто великі для загального ремонту. На програму вже виділили близько 38 млн грн. Далі додавати засоби. Це буде хороший досвід", - сказав глава Дніпра під час брифінгу 24 квітня.

Борис Філатов також прокоментував численні спекуляції на цю тему, зокрема і в сесійній залі. За словами мера, їхньою причиною є образа деяких депутатів на заборону "затягувати" програми підтримки ОСББ під партійні прапори.

Відбір учасників для нової програми повного фінансування проводити двічі на рік. Для цього будуть робити комплексний аналіз кожного будинку - розглядатимуть його технічний і соціальний стан.

Після визначення пріоритетів список учасників затверджуватиме спеціальна комісія. До її складу увійдуть голови ОСББ, керівники районів, профільні фахівці, депутати міськради та представники громадськості. При цьому мер не матиме на комісію жодного впливу.

Ще одне ключове рішення сесії стосується приватизації понад сорока приміщень комунальної власності. Їх мерія виставить на аукціон електронної системи ProZorro.Sale. Очікується, що після продажу об'єктів, загальна площа яких становить понад 5,1 тис. кв. м, муніципальний бюджет отримає близько 17 млн ​​грн прибутку. Приватні власники зможуть розвивати в придбаних приміщеннях свій бізнес.

"Моє завдання - зобов'язати департамент активів міськради продати якомога більше майна в приватні руки. Приходьте, беріть участь в аукціонах, купуйте і давайте цьому раду", - додав Борис Філатов.

Крім цього, мер наголосив, що програма "Бюджет участі" в Дніпрі діятиме безперервно. Також Борис Філатов зауважив, що мерія працюватиме на благо міста - незалежно від партійних і політичних уподобань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики