Цензор.НЕТ

24.04.19 15:54

На Рівненщині чиновників затримали на хабарі 3,6 тис. дол. за держреєстрацію нерухомості, - Нацполіція. ФОТО

У Рівненській області поліція викрила корупційну схему реєстрації об'єктів нерухомості, організовану суб'єктами, які надають послуги у сфері державної реєстрації майна.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

На Рівненщині чиновників затримали на хабарі 3,6 тис. дол. за держреєстрацію нерухомості, - Нацполіція 01

Під час слідства було встановлено, що за сприяння у виготовленні технічних паспортів на три об’єкти нерухомості, із внесеними завідомо недостовірними відомостями, а також здійснення їхньої подальшої реєстрації в реєстрі речових прав нерухомого майна фігуранти вимагали 3600 доларів.

Під час проведення оперативних заходів було задокументовано факти одержання неправомірної вигоди. Кошти отримували у два етапи.

У вівторок, 23 квітня, оперативники затримали одного з фігурантів під час одержання другої частини хабара.

Під час огляду особистих речей затриманого правоохоронці виявили 2600 доларів. Ще частину коштів неправомірної вигоди з першої передачі було вилучено під час обшуку робочого місця одного з фігурантів.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Хабарникам загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики