Цензор.НЕТ

24.04.19 16:40

"Запоріжсталь" заявляє про спроби паралізувати роботу через погрози про замінування

Невідомі особи намагаються паралізувати роботу Запорізького металургійного комбінату "Запоріжсталь" погрозами про мінування.

"Запоріжсталь" заявляє про спроби паралізувати роботу через погрози про замінування

Про це повідомляється на сайті підприємства, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що 24 квітня на електронну пошту деяких співробітників "Запоріжсталь" із невідомої адреси надійшли листи з погрозами про мінування підприємства.

Відповідно до чинного законодавства України, комбінат оперативно повідомив про погрози, що надійшли, органам поліції в Запорізькій області. На комбінат прибули співробітники поліції для з'ясування ситуації і перевірки інформації, що надійшла, згідно з планом з надзвичайних ситуацій.

На даний момент на території підприємства працює слідча комісія і вживаються рішення про заходи безпеки для працівників комбінату та режим роботи підприємства.

Комбінат "Запоріжсталь" розраховує на оперативну злагоджену роботу спеціалізованих державних служб щодо усунення загрози для життя та здоров'я працівників колективу підприємства і вважає, що анонімні погрози з мінування найбільшого регіоноутворюючого підприємства спрямовані на розхитування ситуації в Запорізькій області, дестабілізацію суспільства і веде до можливої ​​зупинки виробництва підприємства й економічного колапсу в гірничо-металургійній галузі.

"На даний момент підприємство працює в штатному режимі. Про хід розвитку ситуації прес-служба комбінату оперативно інформуватиме ЗМІ", - повідомляють у компанії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики