Цензор.НЕТ

24.04.19 16:52

Після мовного закону Рада візьметься за закон про реформу ВПК, - Пашинський

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони пропонує відразу після прийняття мовного закону підтримати законопроект 10248 про внесення істотних змін в діяльність військово-промислового комплексу країни.

Після мовного закону Рада візьметься за закон про реформу ВПК, - Пашинський

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, народний депутат Сергій Пашинський, коментуючи відповідний зареєстрований законопроект, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я неодноразово публічно і ні робив заяви, що створення в 2011 році Януковичем "Укроборонпрому" - це був неправильний крок. І не тільки тому, що він був створений для контролю корупційних потоків, а ще й тому, що вперше в історії державного управління господарюючому органу дали контроль над самим собою.

Саме тому група депутатів, членів комітету з нацбезпеки після низки консультацій із зарубіжними партнерами, експертами розробила і зареєструвала законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо впровадження принципів прозорості закупівель у ВПК", - заявив нардеп.

"На погоджувальній раді було визначено як пріоритетний і відразу після прийняття мовного закону він буде прийнятий до порядку денного і буде розглянутий за основу", - заявив голова комітету з нацбезпеки.

Сергій Пашинський вважає законопроект 10248 не менш революційним, ніж закон про національну безпеку, оскільки він вводить принципи внутрішньої конкуренції і дозволить суспільству контролювати закупівлі в сфері ВПК.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики