Цензор.НЕТ

24.04.19 17:03

Законопроект про президента: остаточна редакція можлива тільки за консенсусу з командою Зеленського, - Садовий

Міський голова Львова, лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий заявив, що остаточна редакція проекту закону про президента можлива тільки після узгодження з командою новообраного президента України Володимира Зеленського.

Законопроект про президента: остаточна редакція можлива тільки за консенсусу з командою Зеленського, - Садовий

Про це Андрій Садовий написав у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Ключові позиції щодо "Закону про президента". Його остаточна редакція можлива лише як консенсус між командою новообраного Президента, громадським експертним середовищем і Парламентом. Текст законопроекту скерований команді переможця виборів", - написав Садовий.

За словами політика, парламент може почати розглядати цей закон виключно після того, як позбавить недоторканості народних депутатів і проголосує за новий закон про вибори до ВР на основі відкритих списків. "Без цих рішень парламент у принципі може не дожити до осені", - вважає Садовий.

"Про жодні обмеження конституційних повноважень Президента не може йтися апріорі. Тільки впорядкування процедур, якими він їх реалізує", - підкреслив лідер "Самопомочі".

"Для всіх, хто переживає, що "Самопоміч" хоче не дати новому Президенту щось зробити. Ми максимально зацікавлені, щоб все було добре. Сподіваємося, команда переможців теж!" - підсумував Садовий.

Законопроект про президента: остаточна редакція можлива тільки за консенсусу з командою Зеленського, - Садовий 01

Напередодні, 23 квітня, "Самопоміч" передала Зеленському проект "Закону про Президента України".

Раніше сьогодні лідер партії "Громадянська платформа", екс-кандидат у президенти Анатолій Гриценко розкритикував законопроект про президента авторства "Самопомочі".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики