Цензор.НЕТ

24.04.19 17:27

Мінкультури інвестувало у виробництво 17 українських телесеріалів, - Нищук

Міністерство культури України виділило частину коштів на виробництво 17 нових вітчизняних телесеріалів, які незабаром почнуть виходити на українському телебаченні.

Мінкультури інвестувало у виробництво 17 українських телесеріалів, - Нищук

Про це в інтерв'ю Громадському повідомив міністр культур Євген Нищук, передає Цензор.НЕТ.

"Разом із тим ми інвестували (каналам знадобилися дотації, від 30 до 50 відсотків на перші роки) у створення українських телесеріалів — з умовою, що там буде вже повний цикл вітчизняного виробництва. Мова йде про 17 серіалів, які, сподіваємося, остаточно змінять палітру на нашому телебаченні. І вже найближчим часом", — сказав міністр.

Водночас Нищук не уточнив, про які телесеріали ідеться та не назвав часові рамки їхньої реалізації. У Міністерстві культури також не змогли надати деталі щодо виходу цих серіалів.

"Ще хтось не розуміє — навіщо реформувати телевізійний контент, наповнювати його українськими серіалами? Мені здається, зрозуміло, чому ми заборонили "російське мило". Й хоча телеканали продовжують хитрувати, наші умови прості — серіали без обмежень, будь-які теми, але в них мають бути залучені українські актори. Будь-який жанр вітається", — додав Нищук.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики