Цензор.НЕТ

24.04.19 16:57

"Опитування мало на меті, навпаки, виявити прояви сепаратизму", - КМІС пояснив дослідження "про незалежність Галичини"

Київський міжнародний інститут соціології пояснив, чому проводить дослідження про перспективи Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, через яке СБУ раніше порушило кримінальну справу.

"Опитування мало на меті, навпаки, виявити прояви сепаратизму", - КМІС пояснив дослідження "про незалежність Галичини"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на публікацію КМІС в Facebook.

Як зазначили в КМІС, опитування проводилося на замовлення тижневика "Дзеркало тижня". Подібне дослідження проводилося навесні 2014 року в східних регіонах України.

"Опитування мало на меті, навпаки, виявити прояви сепаратизму, якщо вони є у Львівській, Тернопільській та Івно-франківській областях. КМІС не поширював нічого в інтернеті, а лише наші інтерв'юери особисто опитували людей. Хтось із респондентів сфотографував і поширив анкету в мережі", - йдеться в заяві.

Соціологи зазначають, що українські соціологи регулярно проводять заміри рівня підтримки сепаратизму або автономії окремих регіонів України.

"Якщо хтось знає спосіб, як досліджувати поширеність сепаратистських настроїв населення без таких питань, напишіть, будь ласка, ми з задоволенням перейдемо на цю методику", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Управлінням Служби безпеки України у Львівській області проводиться перевірка за фактом поширення в мережі інтернет провокаційного "опитування", в якому йдеться про "перспективи регіону" ніби як "окрему незалежну державу" або "приєднання до іншої держави".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики