Цензор.НЕТ

24.04.19 17:25

Близько 75% одержувачів субсидії у готівковій формі оплатили комуналку вчасно, - Мінсоцполітики

Громадяни, які мають заборгованість понад один місяць на суму від 340 грн, мають ризик втратити субсидії.

Близько 75% одержувачів субсидії у готівковій формі оплатили комуналку вчасно, - Мінсоцполітики

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, посилаючись на інформацію генерального директора Директорату сім'ї та соціальної підтримки Міністерства соціальної політики України Віталія Музиченка, передає Цензор.НЕТ.

"За даними, отриманими на даний момент, в середньому близько 75% одержувачів субсидії у готівковій формі оплатили комуналку вчасно. Це є позитивним результатом, враховуючи, що йдеться про перший досвід монетизації субсидій в історії України", - цитує прес-служба Музиченка.

Він також зазначив, що громадяни, які отримали на руки гроші, але вчасно не оплатили житлово-комунальні послуги, ризикують залишитися без субсидії, поки не сплатять борг. Якщо одержувач має заборгованість понад один місяць на суму від 340 грн (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), субсидія на наступний період не призначається до вирішення питання з цим боргом.

За інформацією Мінсоцполітики, після того, як громадянин сплатить заборгованість або укладе договір про її реструктуризацію, субсидію буде перепризначено. При цьому той, хто допускав прострочення оплати, маючи на руках кошти, отримані в рамках монетизації субсидії, буде в подальшому отримувати цей вид допомоги вже в безготівковій формі.

"Важливо, щоб у одержувача не було заборгованості за житлово-комунальні послуги станом на травень 2019 року, коли відбуватиметься перепризначення субсидій на наступний рік", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики