Цензор.НЕТ

24.04.19 17:30

Путін створює умови для застосування збройних сил РФ проти України, - Турчинов про видачу російських паспортів на Донбасі

Указ Путіна про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей є не чим іншим, як демонстративною ескалацією агресії проти нашої держави та тиском на керівництво України.

Путін створює умови для застосування збройних сил РФ проти України, - Турчинов про видачу російських паспортів на Донбасі

Про це сказав Секретар РНБО України Олександр Турчинов у своєму коментарі, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

За його словами, видачею російських паспортів мешканцям окупованих територій Донбасу "Путін створює правові умови для офіційного застосування збройних сил РФ проти України". "Це пов‘язано з тим, що російське законодавство дозволяє використовувати Збройні Сили для захисту громадян РФ поза межами російської території", - сказав Секретар РНБО.

"Відповідь на це може бути тільки одна - зміцнення нашого оборонного потенціалу та відповідна міжнародна реакція на злочинні дії Кремля з посиленням санкційного тиску на країну агресора", - наголосив Секретар РНБО України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики