Цензор.НЕТ

24.04.19 17:40

Роздачею паспортів Росія намагається легітимізувати агресію на Донбасі, - керівництво комітету ВР із нацбезпеки

Спрощена видача російський паспортів жителям ОРДЛО може призвести до посилення агресії Росії проти України і в майбутньому дати РФ привід для повноцінного "примусу до миру".

Роздачею паспортів Росія намагається легітимізувати агресію на Донбасі, - керівництво комітету ВР із нацбезпеки

Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник (фракція "Блок Петра Порошенка"), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Зрозуміло, що Путін отримає чергову порцію санкцій, зрозуміло, що російська дипломатія спростувала ними ж придуманий попередній фейк, що їх там (на Донбасі. - Ред.) немає. Виявляється, що вони там є і ведуть активну окупаційну політику", - сказав Вінник.

Водночас, за його словами, це ускладнює ситуацію для України в плані безпеки. Адже смерть кожного терориста з російським паспортом РФ зможе розцінювати як смерть російського громадянина.

"І будьте певні, що знайдуться думки всередині російської Держдуми, які скажуть, що треба повноцінно примушувати Україну до миру", - припустив Вінник.

У свою чергу, глава комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський (фракція "Народний фронт") заявив, що запущеним процесом Росія легітимізує свою агресію.

"Цей процес, який він (Путін. - Ред.) сьогодні запустив, однозначно каже, що вони легітимізують свою агресію. Якщо раніше це було зрозуміло з точки зору військової агресії, а тепер це агресія на державному рівні, повністю легітимізована... Факт видачі паспортів - це легітимізація саме російської агресії і без сумніву він матиме далекосяжні наслідки", - сказав Пашинський.

"Ми побачили ще раз, що Росії довіряти ні в чому не можна", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики