Цензор.НЕТ

24.04.19 18:40

Це обов'язок Росії перед людьми, що розмовляють і думають російською, - Сурков про видачу російських паспортів в ОРДЛО

Помічник президента РФ Владислав Сурков заявив, що спрощення видачі російських паспортів у "Л/ДНР" є абсолютно справедливим і природним кроком.

Це обов'язок Росії перед людьми, що розмовляють і думають російською, - Сурков про видачу російських паспортів в ОРДЛО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє ТАСС.

"Це вкрай важлива подія для громадян Донецької і Луганської народних республік... Це обов'язок Росії перед людьми, що розмовляють і думають російською, які зараз опинилися в дуже важкій ситуації через репресивні дії київського режиму", - зазначив Сурков.

На думку Суркова, Україна відмовляється визнавати жителів "Л/ДНР" своїми громадянами, "вводить економічну блокаду, не допускаючи їх на вибори, застосовує проти них військову силу".

"У цих умовах рішення президента Росії є абсолютно справедливим і неминучим. Отримавши паспорти, люди почуватимуться захищенішими і вільнішими", - вважає Сурков.

24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики