Цензор.НЕТ

24.04.19 23:18

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з обігом 330 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві припинили діяльність конвертаційного центру, через який упродовж 2018-2019 років було проконвертовано близько 330 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ і посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з обігом 330 млн грн 01

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури м.Києва була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з конвертації грошових коштів з безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили і придбали корпоративні права низки підприємств, на розрахункові рахунки яких замовники конвертації перераховували кошти нібито за придбані товари чи надані послуги. Надалі ці кошти знімались готівкою через каси комерційних банків і поверталися замовникам послуг разом із підробленими первинними документами з безтоварних операцій за винагороду в розмірі 10-12% від проконвертованої суми.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з обігом 330 млн грн 02

Таким чином упродовж 2018-2019 років через підприємства, які входили до складу конвертаційного центру, було проконвертовано близько 330 млн грн.

За результатами обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів та в їхніх автомобілях, з незаконного обігу вилучено грошові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті понад 2,7 млн ​​грн, оригінали та копії установчих документів підконтрольних СГД, відбитки їх печаток, чорнові записи, електронні носії інформації, комп'ютерну техніку та мобільні телефони.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з обігом 330 млн грн 04Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з обігом 330 млн грн 05

Крім того, накладено арешт майже на 29,5 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках підконтрольних компаній в СЕА ПДВ.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики