Цензор.НЕТ

24.04.19 19:21

Поліцію Одеської області очолив колишній керівник поліції Харківщини Бех

Замість Дмитра Головіна, який подав у відставку, керуватиме поліцією Одеської області генерал поліції третього рангу Олег Бех. Раніше він обіймав посаду начальника ГУ Нацполіції в Харківській області.

Поліцію Одеської області очолив колишній керівник поліції Харківщини Бех

Нового керівника Одеської обласної поліції представили перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова Нацполіції Сергій Князєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

Яровий від імені міністра внутрішніх справ подякував Дмитру Головіну за службу. У поліції стверджують, що залишити пост він вирішив за станом здоров'я.

Олег Бех служить в органах внутрішніх справ з 1993 року. За цей час він очолював відділ по боротьбі з корупцією в правоохоронних органах центрального антикорупційного бюро МВС України, управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Івано-Франківській, Миколаївській та Одеській областях. Також він був радником Голови Національної поліції України, очолював поліцейські главки в Полтавській і Харківській областях.

Про відставку Дмитра Головіна стало відомо напередодні. Він написав рапорт за власним бажанням. На запитання, чи пов'язане його рішення зі зміною влади, Головін відповів: "Без коментарів".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики