Цензор.НЕТ

24.04.19 20:57

За час президентських виборів у поліцію надійшло 11 тис. повідомлень про порушення, - Князєв. ІНФОГРАФІКА

За час виборчої кампанії в Національну поліцію надійшло понад 11 тис. повідомлень про порушення.

За час президентських виборів у поліцію надійшло 11 тис. повідомлень про порушення, - Князєв. ІНФОГРАФІКА

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

"У період нинішньої кампанії в органи і підрозділи поліції надійшло понад 11 тис. звернень. Їхня тематика була досить різноманітною: від незаконної агітації до підкупу виборців, від хуліганства до перешкоджання виборчому праву. Найбільше навантаження за кількістю повідомлень про порушення виборчого законодавства зафіксовано в місті Києві, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях", - повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв.

За час президентських виборів у поліцію надійшло 11 тис. повідомлень про порушення, - Князєв 01

За словами Князєва, із загальної кількості 878 повідомлень поліцейські кваліфікували за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. До Єдиного реєстру досудових розслідувань слідчі внесли інформацію про 430 подій. У 30 випадках особам, винним у скоєнні згаданих кримінальних правопорушень, вже повідомлено про підозру.

"Безпосередньо в день голосування поліція забезпечила своєчасне реагування на 20 тис. заяв і повідомлень про злочини та інші події. Оперативно розкривали тяжкі злочини, повертали додому зниклих дітей, припиняли наркозлочини та забезпечили ефективну роботу в інших напрямках. Однак нагадую, що попереду у нас нові випробування: ми маємо гарантувати безпеку наших громадян під час Великодніх і травневих свят", - зазначив Князєв.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики