Цензор.НЕТ

24.04.19 20:42

Порошенко не піде на дострокові парламентські вибори, - Южаніна

Діючий президент Петро Порошенко не вимагатиме проведення дострокових виборів до парламенту, оскільки ситуація, яка зараз склалася у владі дуже небезпечна.

Порошенко не піде на дострокові парламентські вибори, - Южаніна

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського ТБ заявила депутат від БПП, голова комітету з питань податкової та митної політики парламенту Ніна Южаніна.

На запитання ведучого, чи не було б вигідно команді Порошенка після його програшу використати активний електорат для проведення парламентських виборів, вона відповіла:

"Як сказав Петро Олексійович, ми готові піти і на дочасні вибори, і на строкові... Але у нас немає такої позиції точно, тому що зараз якраз такий період великої турбулентності, великої відповідальності фінансової за своїми зобов'язаннями... Тому Петро Олексійович оцінює цю ситуацію дуже небезпечною длядострокових парламентських виборів...".

"І зараз треба зберегти цю стабільність, щоб і уряд працював, і парламент надав можливість врешті-решт, новому президенту з його командою хоч щось озвучити з дій, які плануються", - зазначила Южаніна.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики