Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко

15395 349
Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко

Анатолій Гриценко заявив, що на засідання РНБО потрібно покликати Володимира Зеленського, який переміг на виборах президента України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Гриценка.

У тексті зазначається: "Порошенко має негайно скликати РНБО, із запрошенням на засідання і Зеленського.

Попри поразку на виборах, Порошенко залишається главою держави. Його обов’язок - захищати інтереси України до останнього дня на посаді. Переконаний, Порошенко зараз має невідкладно скликати засідання РНБО, я би рекомендував - із запрошенням на засідання і новообраного президента Зеленського.

Путінський указ про спрощену паспортизацію в ОРДЛО - це нова реальність і нова загроза цілісності України.

Так, відкрито брутально-провокаційні дії Кремля посилюють правову/юридичну позицію України в очах світової спільноти, але нам з Вами від того не легше. Бо якщо російські паспорти отримає більшість наших громадян в ОРДЛО, то реальна деокупація територій стане практично неможливою і може бути відкладена на кілька десятиліть.

Щоб унеможливити цей небезпечний сценарій, РНБО має запропонувати комплекс дій для української влади у тісній координації з нашими зарубіжними партнерами. Політичних, правових, дипломатичних, інформаційних, оборонних, а головне - санкційних дій.

Зупинити Путіна в його планах і намірах можуть рішучі солідарні дії міжнародної спільноти. Насамперед дії санкційного характеру - проти найближчого оточення Путіна, а якщо це не допоможе, то наступним кроком - і проти Путіна особисто. І діяти треба невідкладно".

24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна закликала ЄС відреагувати на запровадження Путіним спрощення в отриманні жителями ОРДЛО російських паспортів.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Топ коментарі
+45 Андрей Панчук
И пианино пусть с собою возьмет!
показати весь коментар
24.04.2019 20:24
+42 Vectorzahidniy
Позовите, может СНБО удастся его найти!
показати весь коментар
24.04.2019 20:24
+39 Andy S 89bd7d80
Вы его сначала поймайте...
показати весь коментар
24.04.2019 20:25