Цензор.НЕТ

24.04.19 21:02

Україна попередила Раду Європи, що Росія реалізує "осетинський сценарій" для Донбасу, - Кулеба

Постпред України при Раді Європи Дмитро Кулеба повідомив послам країн-членів і генсеку РЄ, а також голові ПАРЄ про виданий президентом РФ указ щодо спрощеного надання громадянства жителям ОРДЛО.

Україна попередила Раду Європи, що Росія реалізує "осетинський сценарій" для Донбасу, - Кулеба

Про це дипломат повідомив у Twitter, інформує Цензор.НЕТ.

"Щойно на офіційному засіданні поінформував послів держав-членів Ради Європи, Генерального секретаря РЄ та голови ПАРЄ про указ Путіна щодо спрощеного надання громадянства жителям ОРДЛО. Відзначив, що йдеться про "осетинський сценарій" для Донбасу", - написав Кулеба.

Він зазначив, що ситуація в Раді Європи зараз непроста. Дипломат констатував, що там "докладають усіх зусиль, щоб хвалити Росію за конструктив заради того, щоб повернути їхню делегацію в ПАРЄ".

"Тому рішення Путіна можуть "випадково" і не помітити. Так, реалії світу суворі. Але доводиться боротися в будь-якій реальності", - зазначив Кулеба.

24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна закликала ЄС відреагувати на запровадження Путіним спрощення в отриманні жителями ОРДЛО російських паспортів.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики