Цензор.НЕТ

24.04.19 21:17

Рішення Росії про видачу паспортів в ОРДЛО взяте з "окупаційного сценарію", - Волкер

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер назвав провокацією рішення Росії про спрощений режим присвоєння громадянства РФ жителям окупованої частини Донбасу.

Рішення Росії про видачу паспортів в ОРДЛО взяте з "окупаційного сценарію", - Волкер

Про це американський дипломат написав у Твіттер, інформує Цензор.НЕТ.

"Донбас - це Україна, а люди, що проживають на його території, незалежно від мови, якій вони надають перевагу, є українцями. Нинішнє рішення Росії про видачу паспортів є надзвичайно провокаційним, воно взяте з російського "окупаційного сценарію" і підриває зусилля, направлені на впровадження Мінських домовленостей і відновлення контролю України над Донбасом", - написав Волкер.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна закликала ЄС відреагувати на запровадження Путіним спрощення в отриманні жителями ОРДЛО російських паспортів.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Рішення Росії про видачу паспортів в ОРДЛО взяте з окупаційного сценарію, - Волкер 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики