Цензор.НЕТ

25.04.19 00:10

Готові ознайомити нову команду з реальними результатами і подальшими планами трансформації системи охорони здоров'я, - Супрун

Міністерство охорони здоров'я планує продовжувати реформу системи охорони здоров'я і готове ознайомити команду нового президента з результатами і наступними етапами медичної реформи.

супрун,ульяна

Про це написала в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми працюємо далі, роботи в нас багато. Зупинятися не плануємо. Трансформація охорони здоров’я — це поетапний процес складних змін. Він передбачає не лише аналіз реального стану справ, виявлення пріоритетних проблем, розробку найкращих варіантів втілення змін, консультації з усіма заінтересованими сторонами, пошук і оцінка наявних фінансових ресурсів на втілення змін, розробку нормативних документів та адвокацію прийняття відповідних рішень парламентом та Урядом. Цей складний процес також передбачає постійні напади популістів і корупціонерів, безпідставні судові позови, політичну турбулентність, інформаційні атаки — всі подібні засоби, покликані відволікати від впровадження змін, забирати час, ресурси та енергію. Але це все уже не зупинить зміни, час яких настав", - написала Супрун.

Вона зазначила, що зміни в системі охорони здоров'я проводяться вже два роки поспіль в умовах жорсткого опору, і кожен етап реформи побудовано так, щоб нова система охорони здоров'я продовжувала працювати і розвиватися, незалежно від політичних подій.

Головний фактор їхньої невідворотності, за словами Супрун, - те, що свого лікаря вибрали 27 мільйонів українців, 70% задоволені лікарями, з якими підписали декларацію, з’являються сервіси для всіх пацієнтів, є можливість записатись до лікаря по телефону або онлайн. Люди з серцево-судинними захворюваннями, астмою чи діабетом 2 типу  отримуютьи ліки в аптеці безоплатно або з невеликою доплатою за програмою "Доступні ліки".

"Хто при здоровому глузді захоче зупинити це все? Зміни, що відбуваються в охороні здоров’я зараз, — наймасштабніші та найсуттєвіші за всю історію незалежності України", - написала Супрун.

"Розуміємо, що в найближчі місяці майбутньому президенту та його команді необхідно максимально зануритися в актуальний порядок денний держави в усіх сферах. Зі свого боку ми готові надавати всю необхідну підтримку для ознайомлення нової команди з реальними результатами і подальшими планами трансформації системи охорони здоров’я", - наголосила очільниця МОЗ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики