Цензор.НЕТ

25.04.19 08:54

Комітет Сейму Латвії схвалив заяву про визнання геноцидом депортації кримських татар

Комітет у закордонних справах Сейму Латвії ухвалив заяву про визнання геноцидом депортації кримських татар і засудження окупації Криму.

Комітет Сейму Латвії схвалив заяву про визнання геноцидом депортації кримських татар

Про це напередодні повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці перший секретар посольства України в Латвії Аліса Подоляк, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні (24 квітня. - Ред.) в Ризі був важливий день. Комітет у закордонних справах Сейму Латвії ухвалив важливу для України заяву про визнання геноцидом депортацій кримських татар і засудження триваючої окупації Криму, а перед цим відбулася як завжди тепла і змістовна зустріч зі спікером парламенту Інарою Мурнієце", - повідомила дипломат.

Також, за словами Подоляк, напередодні в Ризі в парку Кровальда біля пам'ятника Тарасу Шевченку висадили три кримські липи.

"Кримська липа була оголошена Деревом року в Латвії на знак солідарності з Україною та кримськими татарами", - зазначила дипломат

Подоляк окремо подякувала міністру закордонних справ Латвії Едгару Рінкевичу за його оперативну реакцію на рішення російської влади спростити процедуру надання громадянства жителям Донбасу.

Комітет Сейму Латвії схвалив заяву про визнання геноцидом депортації кримських татар 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики