Цензор.НЕТ

25.04.19 09:32

Видача паспортів на Донбасі - це новий виток гібридної атаки РФ, - Климпуш-Цинцадзе

Рішення Кремля про спрощений порядок видачі російських паспортів українським громадянам, які проживають на окупованих територіях, є новим витком гібридної атаки проти України, вважає віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Видача паспортів на Донбасі - це новий виток гібридної атаки РФ, - Климпуш-Цинцадзе

"Такі дії повністю суперечать духу Мінських домовленостей. Це створення основи для можливості введення Кремлем додаткових військ на територію України", - написала І.Клімпуш-Цинцадзе на своїй сторінці в Фейсбук, передає Цензор.НЕТ.

Вона запевнила, що "ці маніпулятивні кроки Путіна не зупинять нас на шляху до європейської мрії".

"Ми вже ініціюювали з цього приводу обговорення з нашими міжнародними партнерами. Ми використовуємо всі важелі впливу для того, щоб отримати цілковите засудження таких дій Російської Федерації стосовно наших громадян, що проживають на окупованій території. Розраховую на підтримку наших міжнародних партнерів", - зазначила віце -прем'єр, додавши, що демократичний світ має засудити дії Кремля.

"Наше спільне завдання - не допустити, щоб на території України утворилося щось схоже на те, що утворилося в Абхазії або Південної Осетії", - підкреслила віце-прем'єр.

Видача паспортів на Донбасі - це новий виток гібридної атаки РФ, - Климпуш-Цинцадзе 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики