Цензор.НЕТ

25.04.19 12:04

Абромавичус про перші кроки Зеленського на посаді президента: Перезавантаження Антимонопольного комітету, НКРЕКП, законопроекти про імпічмент і кнопкодавство

Радник Володимира Зеленського та екс-глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Айварас Абромавичус заявляє про необхідність перезавантаження Антимонопольного комітету України (АМКУ) і Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

абромавичус

"Початкові кроки (новообраного президента, - ред.) будуть прості й досить популярні... Обов'язково, що стосується НКРЕКП і АМКУ ... Реально ніякої незалежності в цих двох найважливіших органів не було. Всі - ставленики керівництва, що йде, і є повне розуміння, що ці дві інституції мають бути цілком незалежними", - сказав він під час заходу Європейської Бізнес Асоціації New 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns у Києві в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Серед інших перших кроків В.Зеленського на президентській посаді він також назвав просування низки законодавчих ініціатив, зокрема законопроекту про імпічмент президента, "кнопкодавство", а також про Службу фінансових розслідувань (СФР) і вилучення функції економічних розслідувань з повноважень правоохоронних органів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики