Цензор.НЕТ

25.04.19 13:21

НАБУ і САП мають швидко продемонструвати результат, інакше буде перезавантаження, - член команди Зеленського Данилюк

Національне бюро антикорупційних розслідувань (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) мають швидко продемонструвати результат, інакше піде перезавантаження їхнього керівництва, повідомив член команди-переможця на виборах президента України Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк.

НАБУ і САП мають швидко продемонструвати результат, інакше буде перезавантаження, - член команди Зеленського Данилюк

"Пріоритет номер один - це перезавантаження антикорупційної інфраструктури. Я брав участь у запуску її, але останні два роки вона просто паралізована", - сказав він, виступаючи на заході Європейської бізнес асоціації "New 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns" у Києві в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Зрозуміло, що потрібно перезавантажувати агентство з питань боротьби з корупцією (НАБУ. - Ред.). У його поточному стані - воно що є, що його немає, це орган для політичних переслідувань", - додав О. Данилюк.

"Їм (НАБУ і САП. - Ред.) потрібно дати обмежений час, щоб вони показали результат. Якщо ні - перезавантаження Антикорупційної прокуратури .... Зараз ... НАБУ із САП не працюють", - сказав О.Данилюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики