Цензор.НЕТ

25.04.19 13:28

Жодної провокації, видача паспортів РФ на Донбасі має суто гуманітарний характер, - Путін

Президент Росії Володимир Путін прокоментував реакцію української влади на підписаний ним указ про спрощену видачу паспортів РФ жителям окремих районів Донецької та Луганської областей.

Жодної провокації, видача паспортів РФ на Донбасі має суто гуманітарний характер, - Путін

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це він сказав під час прес-конференції.

"Що стосується провокування, то ми далекі і я особисто далекий від того, щоб когось провокувати, - заявив він. - Питання, пов'язане з паспортами, має суто гуманітарний характер".

Він зазначив, що це "дивно, що у когось подібного роду речі викликають негативну реакцію".

Путін провів аналогію з видачею паспортів і інших документів українцям у Польщі, Румунії та Угорщини.

"А чому ж росіяни, які проживають в Україні, гірше за румунів, поляків чи угорців? Я тут не бачу нічого незвичайного", - сказав Путін.

Путіну журналісти нагадали, що Україна скликає 25 квітня засідання Ради Безпеки ООН, щоб розглянути питання видачі російських паспортів жителям окупованого Донбасу

"Ну, нехай виносить, обговоримо", - сказав Путін.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики