Цензор.НЕТ

25.04.19 14:12

Паспорт "Л/ДНР" і військовий квиток: окупанти посилили вимоги до випускників на Донбасі, - розвідка

Російські окупаційні адміністрації посилюють вимоги до діяльності середніх і вищих навчальних закладів на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях.

Паспорт "Л/ДНР" і військовий квиток: окупанти посилили вимоги до випускників на Донбасі, - розвідка

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на ГУР.

Так, за даними української розвідки, в загальноосвітніх школах складати випускні іспити для отримання "свідоцтва про середню освіту" мають право лише учні, які оформили т.зв. "паспорт громадянина "ДНР/ЛНР"", а зареєструватися кандидатами на навчання у вищих і середніх навчальних професійно-технічних закладах дозволено тільки юнакам, які перебувають на військовому обліку.

Крім того, як повідомили в ГУР, у травні ц.р. розпочинається примусовий набір студентів на військові кафедри для навчання за програмою військової підготовки сержантів запасу з подальшим призовом на військову службу.

"У такий спосіб російське окупаційне командування планує протягом двох наступних років повністю укомплектувати сержантським складом підрозділи з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики