Цензор.НЕТ

25.04.19 14:47

Литва наполягає на посиленні санкцій проти РФ через видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

Литва закликає посилити санкції щодо РФ через рішення про спрощення процедури видачі російських паспортів жителям окупованого Донбасу.

Литва наполягає на посиленні санкцій проти РФ через видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як ідеться в заяві МЗС Литви, це рішення є "незаконним втручанням у внутрішні справи України, грубим порушенням суверенітету і територіальної цілісності України".

"Литва закликає міжнародну громадськість суворо засудити ці дії Росії, які не можуть бути виправдані, закликає не визнавати незаконно виданих документів Російської Федерації та послідовно посилювати санкції щодо Росії за триваючі порушення суверенітету і територіальної цілісності", - заявили в МЗС.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики