Цензор.НЕТ

25.04.19 15:30

Ми зробимо це доволі швидко, - член команди Зеленського Данилюк про переїзд АП з Банкової

Радник Володимира Зеленського та екс-міністр фінансів Олександр Данилюк підтримує перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової в інше місце, вважає такий крок символом нового мислення.

Ми зробимо це доволі швидко, - член команди Зеленського Данилюк про переїзд АП з Банкової

"Я б хотів, щоб справді це переміщення відбулося", - сказав він під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому він уточнив, що це не найважливіше рішення, але за бажання перенесення АП можна здійснити оперативно.

"Переїзд - це радше символ... Всередині команди це буде важливо - відірватися від старих реалій, принципів, від стін. Якщо цим зайнятися, я думаю, ми зробимо це доволі швидко", - прокоментував О.Данилюк.

"Я як людина, яка, звичайно, більшу частину життя провела в приватному секторі, але побувала в приміщеннях Кабміну та Адміністрації президента, скажу, що відчуття там моторошно дискомфортні", - додав екс-міністр фінансів.

О.Данилюк вважає перебільшенням інформацію про труднощі реалізувати такий крок, пов'язані із гарантуванням таємності та безпеки.

"Ухвалив рішення - переїхав. Крапка. Усі ці розмови про "секретні" телефони ... У моєму кабінеті було сім "секретних" телефонів. Як ви думаєте, як часто я ними користувався? Я б не хотів, щоб мене слухали всі, включно з росіянами. Тому що зв'язок з "тих" часів ще. Тому Watsup - так, найбільш секретна комунікація. Усе це можна зробити на сучасному рівні з новими технологіями і значно дешевше, ніж підтримувати стару інфраструктуру, яка, найголовніше, неефективна", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики