Цензор.НЕТ

25.04.19 17:57

Українські пілоти тактичної авіації тестують французькі літні шоломи LA 100. ФОТО

На Київщині військові льотчики бригади тактичної авіації проводять тестування французьких шоломів LA 100.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Українські пілоти тактичної авіації тестують французькі літні шоломи LA 100 01

Після застосування спорядження на практиці враження авіаторів дуже позитивні. Шолом тестують, "підганяють" за усіма параметрами, а паралельно  завершується адаптація технічної документації під українські стандарти. Це спорядження вже не перший рік використовується льотчиками НАТО, в тому числі французькими.

"Одна із головних переваг LA 100 його вага. Якщо російський аналог ЗШ-7 важить близько 2-х кілограмів, то "француз" удвічі менше. Тобто, в разі катапультування навантаження на шийний відділ хребта льотчика становитиме вже не 40, а 20 кілограмів. Попри малу вагу, шолом LA 100 досить міцний та з легкістю витримує навантаження. Вартість французьких шоломів значно нижча", — повідомив старший інженер відділу експлуатації авіаційного обладнання підполковник Олег Наумук.

Українські пілоти тактичної авіації тестують французькі літні шоломи LA 100 02

Протягом трьох місяців новинку тестуватимуть в бригаді тактичної авіації. Після цього командування Повітряних Сил клопотатиме про закупівлю вже більшої партії французьких шоломів.

"LA 100 французького виробництва задоволення не з дешевих, проте налагодити виробництво такого устаткування в Україні "з нуля" — ще дорожче. Потрібно складне і вартісне устаткування, а також сертифікація відповідно до міжнародних стандартів. Тож наразі оптимальним варіантом є імпорт такої продукції" — пояснив Олег Наумук.

Українські пілоти тактичної авіації тестують французькі літні шоломи LA 100 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики