Цензор.НЕТ

25.04.19 18:15

Епіфаній привітав Зеленського з обранням на посаду Президента і Великоднем. ФОТО

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав Володимира Зеленського з Великоднем і з обранням президентом України.

Про це повідомляє прес-служба ПЦУ, інформує Цензор.НЕТ.

"Бажаю Божої допомоги у здійсненні складних і відповідальних обов‘язків, які покладаються на Вас як Главу держави, Верховного Головнокомандувача і Гаранта Конституції", - написав предстоятель.

Епіфаній привітав Зеленського з обранням на посаду Президента і Великоднем 01

Епіфаній зазначив, що спільне завдання для суспільства і держави — зберегти незалежність і єдність України, державний суверенітет, продовжити обраний українським народом і закріплений у Конституції шлях європейського розвитку. Не менш важливими завданнями є продовження реформ, спрямованих на економічне зростання, боротьбу з корупцією, на досягнення справедливості у судочинстві та інших.

Митрополит висловив надію, що на посаді Президента України Ви "будете гарантувати дотримання визначеного Конституцією рівного ставлення держави до різних конфесій, а також законного права віруючих і релігійних громад вільно обирати свою юрисдикційну приналежність".

У привітанні Епіфаній також зазначив,  що вже шостий рік Україна обороняється проти зовнішньої агресії. "Це означає, що окрім звичайних для кожного глави держави повсякденних обов‘язків, на Вас покладається особливий обов‘язок забезпечувати захист нашої свободи від агресії з боку Росії, щоденно давати відсіч її військовим, дипломатичним, економічним, інформаційним зазіханням на нашу державу, наближати Україну до перемоги й відновлення територіальної цілісності".

"Помісна Українська Православна Церква, яка і в часи радості, і в часи випробувань завжди була і буде з українським народом, — послідовно підтримувала і буде підтримувати всі конструктивні кроки Глави держави, спрямовані на досягнення цих різноманітних важливих завдань", - підкреслив предстоятель ПЦУ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики