Цензор.НЕТ

25.04.19 20:14

Звинувачення Зеленського безпідставні, ЦВК працює з випередженням графіка, - заступник голови ЦВК Радченко

На підведення підсумків виборів у Центральній виборчій комісії за законом є 10 днів. ЦВК йде з випередженням цього графіка, залишилося прийняти протоколи трьох окружних комісій і закордонного виборчого округу.

Звинувачення Зеленського безпідставні, ЦВК працює з випередженням графіка, - заступник голови ЦВК Радченко

Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко, інформує Цензор.НЕТ.

"А тепер, відповідно до закону про вибори президента, в ЦВК є 10 днів від дня повторного голосування для того, щоб підбити підсумки згаданого повторного голосування. Сьогодні, нагадайте мені, будь ласка, яке число. 25-те", – сказав він.

За словами Радченка, ЦВК вже прийняла для опрацювання майже всі протоколи окружних комісій.

"І нам залишилось всього-на-всього три комісії, які заплановані на завтра. Окружні. Крім того, близько 40 дільничних виборчих комісій закордонного виборчого округу", – підкреслив заступник голови ЦВК.

"Насправді я навіть не знаю, чи є правильним реагувати на такі речі, на такі звинувачення. Оскільки ЦВК як орган державної влади діє в порядку і в спосіб, визначений Конституцією та законами України. І якщо щодо ЦВК є запитання або підозри в недоброчесності чи в порушенні законодавства, а ще гірше, якщо підозри щодо фальсифікації виборів чи подібного чогось, то є дуже простий спосіб – звернутися до правоохоронних органів", – сказав Радченко.

Раніше обраний президент Володимир Зеленський звинуватив ЦВК у навмисному затягуванні оприлюднення офіційних результатів виборів. Він припустив, що це роблять з метою відстрочити його інавгурацію і не дати йому можливості "навіть думати" про достроковий розпуск Верховної Ради.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики