Цензор.НЕТ

25.04.19 22:57

Адвокати Ложкіна прийшли в ГПУ, але там не стали вручати підозру, - прес-служба

Група юристів екс-глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна прибула в Генпрокуратуру, куди колишнього чиновника викликали для допиту і вручення підозри. Слідчий не вручив їм жодних документів.

Адвокати Ложкіна прийшли в ГПУ, але там не стали вручати підозру, - прес-служба

Про це повідомляє в Facebook прес-секретар Бориса Ложкіна Марія Попова, інформує Цензор.НЕТ.

"Попри очевидні порушення порядку виклику нашого клієнта та з метою недопущення подальших маніпуляцій сьогодні ми прибули до прокуратори у визначений час. Однак слідчий повідомив про скасування слідчої дії у зв’язку із відсутністю повноважень.

Реагуючи на чисельні медіа матеріали щодо дивного розвитку справи із очевидним політичним забарвленням, ми надіслали ГПУ десятки адвокатських запитів, клопотань та скарг, в яких вимагали пояснити статус клієнта у справі та сповістити про направлення йому процесуальних документів у передбачений законом спосіб. Натомість, жодної відповіді по суті поставлених питань ми не отримали.

Фактично слідчі і прокурори більш охоче використовують засоби масової інформації для спілкування з нами та нашим клієнтом, ніж засоби які передбачені процесуальним законодавством", – сказано в повідомленні.

Адвокати Ложкіна прийшли в ГПУ, але там не стали вручати підозру, - прес-служба 01

Прес-секретар Генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган підтвердила в коментарі виданню "Українська правда", що захисники бізнесмена приходили за викликом. При цьому вона не повідомила жодних подробиць у відомстві не повідомили.

22 квітня на сайті ГПУ були опубліковані повістки про виклик до слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правової співпраці ГПУ осіб з оточення Петра Порошенка - А. Філатова, Б. Ложкіна, В. Гонтаревої, К. Стеценка та інших.

Підозри Ложкіну стосуються сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їх злочинної діяльності (ч.2 ст.256) і легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ч.3 ст.209).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики