Цензор.НЕТ

26.04.19 08:06

У Мінського формату дуже багато недоліків, але поки немає альтернативи, потрібно його дотримуватися, - Лінкявічюс

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс зазначає, що Україні необхідно дотримуватися Мінських домовленостей щодо питання припинення війни на Донбасі, поки немає іншої альтернативи, оскільки санкції проти Російської Федерації введені саме за їхнє невиконання.

У Мінського формату дуже багато недоліків, але поки немає альтернативи, потрібно його дотримуватися, - Лінкявічюс

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"У Мінського формату є дуже багато недоліків, я теж поділяю цю точку зору. Але поки немає альтернативи, потрібно дотримуватися цих домовленостей. І вимагати їхнього виконання, як ми початково всі вирішили. Якщо хтось думає, що ці домовленості застаріли і їх можна якось відкласти в бік, то про це можуть говорити тільки люди, які хочуть зняти санкції (ЄС з Росії. - Ред.), оскільки вони введені за невиконання цих домовленостей", - сказав він.

При цьому Лінкявічюс згоден, що Європа має більш рішуче реагувати на такі дії РФ, як рішення щодо видачі паспортів жителям окупованих територій Донецької та Луганської областей.

"Тим паче, мало що змінюється, по суті справи. Ми робимо заяви, обурюємося, але цього недостатньо. Потрібно поводитися більш рішуче. Тим більше що це "тестування". Якщо ті, хто порушують міжнародне право, зрозуміють, що можна це робити і наслідки будуть мінімальними, то вважатимуть, що можуть це повторювати", - пояснив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики